XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:05:00
319445
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, Sześciopromienna gwiazda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 0.23 g, pęknięcie kołnierza
Literatura: BRP Przyłęk 49

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 140

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  160 zł
5)  150 zł