Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:03:40
319717
Opis: Zakon Krzyżacki - Jan von Tiefen (1489–1497), grosz, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS - T•IOhN - S•DET - IFENI; Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE - TA•DN - ORVM - PRVS•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.27 g, patyna
Literatura: Neumann 31, Vossberg §102/1117

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 479

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  310 zł
6)  290 zł
7)  220 zł