Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:03:20
319716
Opis: Zakon Krzyżacki - Henryk Reffle von Richtenberg (1470–1477), szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶MAGIST:hINRICVS•e, Rw: Tarcza zakonna, \\MONETA•DNORVM•\
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, delikatna patyna, niedobity, z miejscowym blaskiem menniczym
Literatura: Neumann 28b, Voss. §93

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 479

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  250 zł