Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:02:40
319450
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288, Na łuku krzyż, z boków po kulce, pod łukiem sześciopromienna gwiazda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.2 mm, 0.19 g, lekko zgnieciony, ale bardzo wyraźny
Literatura: BRP Prusy T5.2, W. 28a, Sarbsk 39, Str. 21, Wieleń 23, Vossberg 99

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 184

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  135 zł
4)  105 zł
5)  80 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  50 zł
9)  46 zł