Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:02:00
319446
Opis: Śląsk, brakteat zredukowany, XIII/XIV w., Głowa orła w lewo z długim, zagiętym do dołu na końcu dziobem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 0.43 g, rzadki, uszkodzenia kołnierza
Literatura: Fbg 834, Przyłęk 25, Lubomia 27, Kop. 7048bd, Saurma-Jeltsch V/251

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 245

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  125 zł
6)  90 zł