Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 244-247

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 20:59:20
319467
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab (244–249), antoninian, 244-247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG; Rw: Wiktoria stojąca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, VICTORIA AVGG
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 3.08 g, patyna
Literatura: RIC 51, C. 235

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 192

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  48 zł