Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 20:55:40
317607
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 28.1 x 11.3 mm, 2.24 g
Literatura: SNG Cop. 72

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 231

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  24 zł