Polska, Odznaka Mechanika Lotniczego, od 1954
Zakończenie: 04-03-2021 22:51:00
318612
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Mechanika Lotniczego, od 1954, Warszawa, Stylizowane skrzydło na którym wieniec, w wieńcu silnik gwiaździsty, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 64.6 x 19.4 mm, 6.71 g, lekko podgięty |
Literatura: | Wełna Odznaki 260 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 852