Polska, Odznaka Mechanika Lotniczego, od 1954

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:51:00
318612
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Mechanika Lotniczego, od 1954, Warszawa, Stylizowane skrzydło na którym wieniec, w wieńcu silnik gwiaździsty, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 64.6 x 19.4 mm, 6.71 g, lekko podgięty
Literatura: Wełna Odznaki 260

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 734

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  22 zł
4)  20 zł
5)  20 zł