Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 20:58:00
318514
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1539, Elbląg, starszy typ Orła z mieczem trzymanym z prawej strony, ogonek trójliścia skierowany w prawo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: CNCE 183, Pfau 133, PN2-Dut. 140, Slg. Marienburg 9248

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 947

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  250 zł
8)  220 zł
9)  210 zł
10)  200 zł
11)  195 zł
12)  185 zł
13)  175 zł
14)  170 zł
15)  165 zł
16)  160 zł
17)  155 zł
18)  150 zł