Polska, odznaka szkoły medycznej (?)

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:48:00
318773
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka szkoły medycznej (?), Dwie skrzyżowane pochodnie wokół których wąż trzymający w pysku literę O (?), odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI / GRAWER / WARSZAWA / 149 MARSZAŁKOWSKA
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 18.6 x 23.7 mm, 6.12 g, zerwany gwint nakrętki

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 159

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  46 zł
7)  34 zł
8)  32 zł
9)  30 zł