Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1) (KOPIA?), po 1921
Zakończenie: 04-03-2021 22:47:20
318771
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1) (KOPIA?), po 1921, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 43.9 x 44.2 mm, 12.45 g |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 264