Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1) (KOPIA?), po 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:47:20
318771
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1) (KOPIA?), po 1921, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 43.9 x 44.2 mm, 12.45 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 243

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  80 zł
7)  36 zł
8)  32 zł