Polska, medal na 200-lecie Uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1991
Zakończenie: 04-03-2021 22:47:00
318820
Opis: | Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal na 200-lecie Uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1991, Valcambi, Aw: Błogosławiący Jan Paweł II, Rw: Kolumna Zygmunta III na tle Zamku Królewskiego, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby '999', 33.0 mm, 20.24 g, medal w uszkodzonym, plastikowym kapslu |
Literatura: | Grabowski 0810, Nestorowicz 740 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 229