Polska, medal z uszkiem na 125-lecie Konstytucji 3 Maja 1916 (odlew), 1916 (oryginał)

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:45:40
318719
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal z uszkiem na 125-lecie Konstytucji 3 Maja 1916 (odlew), 1916 (oryginał), Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, na stronie odwrotnej w wieńcu laurowo-dębowym napis NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 28.5 mm, 9.69 g
Literatura: Strzałkowski 340 (oryginał)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 193

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  36 zł
6)  30 zł
7)  26 zł