Polska, medalik na pamiątkę I komunii świętej, 1904
Zakończenie: 04-03-2021 22:45:20
318605
Opis: | Polska - Polska pod zaborami, medalik na pamiątkę I komunii świętej, 1904, Jezus w prawo, udzielający komunii młodej dziewczynie, z lewej ECCE / PANIS / ANGELORVM, z prawej sygnatura Revillon, na stronie odwrotnej Agnus Dei z wyrastającym z niego wieńcem, u góry Gołębica, wewnątrz Pam / I Kom. Ś-ej / d. 1 Lipca 1904r. / od / K. W. S., na uszku nieczytelne punce |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 24.9 mm, 7.42 g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 184