Watykan, medalik na pamiątkę 50. rocznicy prowadzenia prierwszej mszy św. przez papieża Piusa XI, 1929

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:44:40
318606
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), medalik na pamiątkę 50. rocznicy prowadzenia prierwszej mszy św. przez papieża Piusa XI, 1929, Menden, Popiersie błogosławiącego papieża w lewo, na tle łuku, na którym 1879 - 1929, IN PIAM MEMORIAM JUBIL. L. - SACERDOTII PII P.XI, na dole z lewej sygnatura HK DEPOSE, na stronie odwrotnej scena pierwszej mszy św. Piusa XI, u góry w chmurach Bazylika Watykańska, PRIMA MISSA SACERDOTIS RATTI 1879, na dole z prawej sygnatura DEPOSE, medal wybity w fabryce Heinricha Kissinga w Menden
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 22.0 mm, 4.29 g

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 157

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  65 zł