Rosja, rubel koronacyjny, 1896 (А•Г)

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:40:40
318799
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel koronacyjny, 1896 (А•Г), Petersburg, wybity z okazji koronacji Mikołaja II na cara Rosji
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, miejscowe rysy, uderzenia na rancie, ale rzadki
Literatura: Bitkin 322, Kazakov 53

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 266

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  490 zł