Rosja, 15 kopiejek, 1886 СПБ AГ

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:40:00
318601
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), 15 kopiejek, 1886 СПБ AГ, Petersburg
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 119

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 169

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  155 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  55 zł
8)  40 zł
9)  36 zł