Rosja, 25 kopiejek, 1851 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:37:40
318595
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 25 kopiejek, 1851 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Adrianov 1851б, Bitkin 302

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 130

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  48 zł
8)  42 zł