Rosja, połtina, 1848 СПБ HI

Rosja, połtina, 1848 СПБ HI

Rosja, połtina, 1848 СПБ HI

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:37:00
318593
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), połtina, 1848 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Adrianov 1848, Bitkin 261

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 245

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  340 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  210 zł
7)  170 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł