Rosja, półpołtinnik, 1785 СПБ ЯА

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:36:00
318590
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), półpołtinnik, 1785 СПБ ЯА, Petersburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 338, Diakov 508 (R1)

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 217

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  380 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  185 zł
7)  180 zł