Niemcy, 3 marki, 1915 A

Niemcy, 3 marki, 1915 A

Niemcy, 3 marki, 1915 A

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:32:40
318883
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar-Eisenach - Wilhelm Ernest (1901–1918), 3 marki, 1915 A, Berlin, Moneta wybita z okazji stulecia księstwa / Anläßlich der Jahrhundertfeier des Großherzogtums
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, patyna
Literatura: AKS 47, Jaeger 163

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 195

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  740 zł
6)  720 zł
7)  700 zł
8)  660 zł
9)  640 zł
10)  600 zł