Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:32:00
318581
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: AKS 141, Jaeger 112

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  75 zł
8)  65 zł