Niemcy, 3 marki, 1908 D

Niemcy, 3 marki, 1908 D

Niemcy, 3 marki, 1908 D

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:31:00
318797
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto (1886–1913), 3 marki, 1908 D, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 202, Jaeger 47

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 110

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  44 zł