Niemcy, 4 grosze (1/6 talara), 1797 A

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:27:20
313138
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), 4 grosze (1/6 talara), 1797 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Olding 5, Schrötter 81

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 317

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  135 zł