Austria, talar, 1624
Zakończenie: 04-03-2021 22:23:00
Austria, talar, 1624
318985
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), talar, 1624, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem na wprost, wokoło legenda PARIS D G ARCHI EPS SAL SE AP LE, Rw: Postać św. Ruperta na wprost, wokoło legenda SANCT RVDBER–TVS EPS SALISB 1624 |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.48 g, stara patyna, minimalna wada krążka nad głową Madonny, ale ładnie zachowany egzemplarz |
Literatura: | Dav. 3504, Probszt 1197, Zöttl 1475 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 300