Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1624

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:21:00
318565
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), ort, 1624, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, znak menniczy na awersie, końcówka BRAN
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, lakierowana (saponowana), ale bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Shatalin GW24-1, Olding 41a

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 286

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  270 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  185 zł