Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1534

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:18:20
318562
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1534, Królewiec, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1143, Voss. 1335, Kop. 3776

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 184

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  50 zł
8)  48 zł