Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:17:00
318483
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, 100 lat nowożytnych Igrzysk Olimpijskich - Ateny 1896 - Atlanta 1996
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 300.000 sztuk, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 713

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 114

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  36 zł
9)  34 zł
10)  32 zł