Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:16:20
318484
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1995, Warszawa, 75. rocznica Bitwy Warszawskiej
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 300.000 sztuk, pojedyncze mikroryski, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 711

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 113

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  36 zł
9)  34 zł
10)  30 zł