Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:16:00
318481
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1995, Warszawa, Sum - Silurus glanis
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 300.000 sztuk, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 710

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 115

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł
10)  55 zł
11)  50 zł
12)  48 zł