Polska, 200.000 złotych, 1991

Polska, 200.000 złotych, 1991

Polska, 200.000 złotych, 1991

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:07:20
318807
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1991, Warszawa, 200. rocznica Konstytucji 3. Maja 1791-1991
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 40 mm, 38.10 g, próby 999, nakład: 100.000 szt., stemple lustrzane, patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 641

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena szacunkowa: 130 zł
Ilość odsłon: 109

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  85 zł