Polska, 20.000 złotych, 1989

Polska, 20.000 złotych, 1989

Polska, 20.000 złotych, 1989

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:03:40
318818
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 20.000 złotych, 1989, Warszawa, XIV mistrzostwa świata w piłce nożnej Włochy 1990 /piłka z mapą Włoch/
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 18.97 g, próby 750, nakład: 25.000 szt., stemple lustrzane, miejscowa patyna, mikroryski, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 370

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 95

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  50 zł
5)  42 zł