Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:58:00
318849
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Henryk Sienkiewicz 1846 - 1916
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 277

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 136

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  32 zł
10)  30 zł