Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Polska, 100 złotych, 1975

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:56:20
318835
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Zamek Królewski w Warszawie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, moneta w uszkodzonym niebieskim pudełku NBP, nakład 50.177 sztuk, delikatnie przetarte
Literatura: Parchimowicz 271

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 86

1)  48 zł
2)  48 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  28 zł
8)  24 zł