Polska, 50 złotych, 1974

Polska, 50 złotych, 1974

Polska, 50 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:55:40
318828
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 50 złotych, 1974, Warszawa, Fryderyk Chopin 1810 - 1849
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, nakład 10.375 sztuk, patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 256b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 172

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  105 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  42 zł
10)  38 zł