Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:38:20
208340
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Anglia, głowa kobiety w czepcu, odmiana bez znaku mennicy
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: stara patyna, bez mikrorysek
Literatura: Parchimowicz 120b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 121

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł