Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:35:40
318715
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenia na rancie, patyna
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 462

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 450 zł
4)  1 400 zł
5)  1 350 zł
6)  1 300 zł
7)  1 200 zł
8)  1 100 zł
9)  1 050 zł
10)  1 000 zł
11)  960 zł
12)  920 zł
13)  760 zł