Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:31:00
317951
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1683, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Jelita
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1964

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 233

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  40 zł
10)  36 zł
11)  32 zł