Polska, dwugrosz, 1651

Polska, dwugrosz, 1651

Polska, dwugrosz, 1651

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:29:00
318492
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, dwugrosz, 1651, Wschowa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: szara patyna, rzadki i w ładnym stanie zachowania
Literatura: Kop. 1582 (R1), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 491

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  720 zł
4)  620 zł
5)  560 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  350 zł
12)  340 zł
13)  330 zł
14)  320 zł
15)  310 zł
16)  300 zł
17)  270 zł
18)  260 zł
19)  250 zł