Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:17:40
318491
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1592, Malbork, na rewersie odmiana z interpunkcją w formie gwiazdek
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta wybita z końcówki blaszki, delikatna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Iger M.92.1.a

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 310

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  195 zł
11)  185 zł
12)  145 zł
13)  140 zł
14)  135 zł
15)  130 zł
16)  125 zł
17)  120 zł