Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:17:20
318639
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1598, Olkusz, głowa króla z krótką brodą i koroną z wysokim rondem, wariant z napisem POLON
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger O.98.1.d

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 258

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  195 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  75 zł