Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:17:00
318490
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1599, Olkusz, głowa starego typu, z napisem POLON i końcówką L
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Iger O.99.1.f var. (podobny, ale R pełne)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 40
Ilość odsłon: 620

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  620 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  280 zł
12)  220 zł
13)  165 zł
14)  160 zł
15)  155 zł
16)  150 zł
17)  145 zł
18)  135 zł
19)  130 zł
20)  120 zł