Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:13:40
318978
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRVS M, przy tarczy herbowej ślimaki z rozetkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD23-2 (R1)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 347

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  410 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  310 zł
7)  250 zł
8)  200 zł
9)  180 zł
10)  170 zł
11)  150 zł
12)  135 zł
13)  125 zł