Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:06:20
318526
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1559, Wilno, końcówki legend LI / LITVA
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA90-24

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 163

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł