Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:00:20
318510
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1540, Gdańsk, odmiana z końcówką PRVSS i gwiazdką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Kop. 7324, PN2-Dut. 192, CNG 64.IIc

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1587

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  480 zł
8)  470 zł
9)  460 zł
10)  420 zł
11)  410 zł
12)  400 zł
13)  320 zł
14)  310 zł
15)  300 zł
16)  190 zł
17)  180 zł
18)  165 zł
19)  160 zł
20)  145 zł
21)  140 zł
22)  135 zł
23)  130 zł
24)  125 zł
25)  120 zł