Polska, półgrosz, 1507

Polska, półgrosz, 1507

Polska, półgrosz, 1507

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 20:56:20
318505
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, półgrosz, 1507, Kraków
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 406 (R), Kurp. (1506-73) 23 (R)

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 355

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  240 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  135 zł
10)  125 zł
11)  115 zł
12)  105 zł
13)  100 zł
14)  65 zł