Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 20:52:00
317625
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.3 mm, 0.94 g, gięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 212

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  110 zł
5)  70 zł
6)  65 zł