Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 20:51:00
318496
Opis: Zakon Krzyżacki - Konrad III von Jungingen (1393–1407), szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza, legenda + MAGST' x CORADVS (dwa x) TERCI, Rw: Tarcza zakonna, legenda + MNETA x DNORVM (dwa x) PRVCI'
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Neumann 7a, Vossberg §47/217

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 346

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  200 zł
6)  175 zł
7)  160 zł
8)  150 zł