Niemcy, denar krzyżowy (naśladownictwo?), X/XI w.

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 20:48:40
317627
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy (naśladownictwo?), X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 0.79 g, gięty, ciekawy
Literatura: CNP typ V (oryginał)

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 111

1)  26 zł
2)  24 zł