Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 20:47:40
317640
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z kulek, z boków po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.5 mm, 0.88 g, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 199

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  34 zł
6)  30 zł
7)  26 zł